Esensja Aestetic Clinic & SPA

Ujędrnianie i Zagęszczanie Skóry

Oddaj się w ręce najnowocześniejszej technologii kosmetologii i medycyny estetycznej. Podczas konsultacji - nasz Kosmetolog opracuje indywidualny program, byś mogła powrócić do swoich idealnych kształtów. Weźmie pod uwagę twój wiek, wahania wagi, ilość hormonów, przebyte ciąże, które pozostawiły ślad na twojej skórze. Jędrność przywracają zabiegi stosowane na newralgiczne obszary, m.in. uda, biust, pośladki, brzuch, ramiona, które wspomagają produkcję kolagenu, wysmuklają, a także redukują cellulit.

ICOONE LASER

shutterstock_1678201684_Easy-Resize.com

ICOONE LASER® to połączenie najnowszej technologii masażu podciśnieniowego wykorzystującego pracę głowic zakończonych rolkami i jednocześnie energię lasera oraz światło LED.

ICOONE Laser® to opatentowana technologia Roboderm®, która jest medycznym rozwiązaniem do nieinwazyjnego eliminowania tkanki tłuszczowej, jaki i skuteczną metoda modelowania ciała. Niezastąpiony jest także w walce z cellulitem, luźną skórą ramion, obrzękami limfatycznymi, bliznami pooperacyjnymi oraz innymi objawami upływu czasu. Jest nieodzownym uzupełnieniem zabiegów liposukcji, ale też świetnie sprawdza się przy masażu bolących pleców czy sztywności karku. Jego wszechstronność wykorzystywana jest do zabiegów na twarz i ciało. Jest idealny dla osób przed i po zabiegach chirurgicznych, kobiet po porodach, uprawiających sporty, żyjących intensywnie i poszukujących masażu, który zregeneruje ich ciało. Jest to jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi odchudzające i odmładzające dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek. ICOONE® Laser dedykowany jest kobietom i mężczyznom, pragnącym bezboleśnie, szybko, skutecznie i bez urazów rozwiązać swoje problemy estetyczno-terapeutyczne.

Zabieg przy udziale Icoone polega na pracy mechanicznych głowic masujących wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami. Dzięki temu precyzyjnie i bardzo dogłębnie oddziałowujemy na każdy fragment skóry bez jej rozciągania czy powodowania uszkodzeń.

Wskazania

 • Nadwaga
 • Otyłość miejscowa
 • Zaparcia
 • Po liposukcji
 • Obrzęki limfatyczne

Efekty

 • Zmniejszenie obwodu ciała i wymodelowanie sylwetki
 • Ujędrnienie wiotkiej i obwisłej skóry
 • Podniesienie wybranej partii ciała
 • Rozluźnienie zastygłych mięśni
 • Redukcja zapalenia ścięgien
 • Pobudzenie układu limfatycznego
 • Pozbycie się uczucia ciężkich nóg
 • Pozbycie się zatrzymanej wody w organizmie
Cennik
Icoone Laser 20 minut BASE + 10 minut FOCUS - 280,00 - 330,00 PLN
Icoone Laser 20 minut BASE + 30 minut FOCUS - 320,00 - 370,00 PLN
Icoone Laser 20 minut BASE + 40 minut FOCUS - 340,00 - 390,00 PLN
Icoone Laser 20 minut BASE + 20 minut FOCUS - 300,00 - 350,00 PLN
Icoone Laser 20 minut BASE - 200,00 - 250,00 PLN
Laser + LED do zabiegu Icoone - 1 minuta od 20,00 - 40,00 PLN
Kostium do pojedynczego zabiegu - 50,00 PLN (przy serii zabiegów GRATIS)

ACCENT PRIME

shutterstock_1490997374_Easy-Resize.com

Rewolucyjne urządzenie do modelowania twarzy i ciała. Accent Prime™ to najwyższej klasy platforma do usuwania tkanki tłuszczowej raz na zawsze. Wyposażona jest w unikatowe głowice do zadań specjalnych. Dają one możliwość wykonywania zaawansowanych zabiegów modelujących ciało, wyszczuplających, redukujących cellulit, poprawiających napięcie skóry twarzy i ciała. Urządzenie łączy najwyższą dostępną na rynku technologię RF (Fali radiowej unipolarnej) i US (Ultradźwięków) w modelowaniu twarzy i ciała.

Kompleksowe działanie: jeśli zależy Ci na tym, aby kompleksowo, szybko i bezpiecznie, a także bez miesięcy forsujących ćwiczeń i drakońskich diet perfekcyjnie wymodelować i ujędrnić ciało, pozbyć się tkanki tłuszczowej zniekształcającej figurę, podkreślić lub udoskonalić kontur pośladków, ud, brzucha, czy ramion, zlikwidować lub zredukować cellulit, zabieg Accent Prime będzie doskonałym wyborem!

Opatentowana technologia zimnych ultradźwięków działa selektywnie na komórki tłuszczowe, nie naruszając otaczających ją tkanek. Wibracje zimnych ultradźwięków niszczą membranę komórek tłuszczowych, powodując ich stopniowy rozpad i uwolnienie zalegającego w nich tłuszczu. Zniszczone komórki tłuszczowe są później wydalane z organizmu poprzez system limfatyczny. Accent Prime stosuje również technologię ciepłych ultradźwięków, które generują skompresowaną falę ultradźwiękową powodującą wysoki poziom kawitacji – niszczenie lokalnych depozytów tłuszczu temperaturą. Używając tej samej głowicy można pracować ciepłymi albo zimnymi ultradźwiękami. Możliwe jest też łączenie obu technik dla uzyskania najlepszych efektów.

Dzięki Accent Prime pozbędziesz się uporczywej tkanki tłuszczowej bezboleśnie i trwale z obszaru całego ciała, a także twarzy. Daje wyjątkowe rezultaty w kształtowaniu pośladków, linii bioder i brzucha, a także likwiduje skutecznie problem „drugiego podbródka”.

 

Wskazania

 • Nadmiar tkanki tłuszczowej na dowolnej partii ciała
 • Podwójny podbródek
 • Otyłość miejscowa
 • Obwisła skóra

Efekty

 • Pozbędziesz się uporczywej tkanki tłuszczowej bezboleśnie i trwale z obszaru całego ciała
 • Ujędrnienie i poprawienie gęstości skóry, dzięki czemu wygląda ona młodziej
 • Poprawa kolorytu skóry
Cennik
Accent Prime RF/US - Brzuch/Boki/Łydki/Ramiona 60 minut - 600,00 PLN
Accent Prime RF/US - Brzuch + Boki 90 minut - 900,00 PLN
Accent Prime RF/US - Pośladki/Plecy 75 minut - 450,00 PLN
Accent Prime RF/US - Przód Ud + Kolana 90 minut - 700,00 PLN
Accent Prime RF/US - Tył Ud + Bryczesy 90 minut - 700,00 PLN
Accent Prime RF+US - Brzuch/Boki/Łydki/Ramiona 100 minut - 800,00 PLN
Accent Prime RF+US - Brzuch + Boki 120 minut - 1100,00 PLN
Accent Prime RF+US - Dół Ramion 75 minut - 700,00 PLN
Accent Prime RF+US - Pośladki/Plecy 120 minut - 900,00 PLN
Accent Prime RF+US - Przód ud + Kolana 120 minut - 900,00 PLN
Accent Prime RF+US - Tył ud + Bryczesy 120 minut - 900,00 PLN

ALMA NIR

shutterstock_1034751073_Easy-Resize.com

Z wiekiem maleje zawartość kolagenu i elastyny w skórze. W wyniku tego pojawiają się zmarszczki, bruzdy i wiotkość skóry. Proces ten można jednak znacznie spowolnić, a istniejące już zmarszczki i niedoskonałości zminimalizować. Dzięki technologii głębokiej podczerwieni Alma Harmony NIR (near infrared) – termolifting twarzy i ciała. Efekt liftingu bez skalpela powoduje, że włókna kolagenowe kurczą się a Twoja skóra napina się i spektakularnie odmładza.

Efekt termiczny, zachodzący w dolnych warstwach skóry podczas termoliftingu NIR, powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, czego skutkiem jest gwałtowne skurczenie się ich do pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona, bardziej napięta i elastyczna. Poprawie ulega również jej struktura: zmarszczki zostają wygładzone, co widać już w trakcie zabiegu. Proces tworzenia się kolagenu następuje stopniowo, dlatego końcowy efekt odmłodzenia skóry następuje 3-6 miesięcy po zabiegu. Zabiegi można wykonywać przez cały rok, bez względu na porę roku.

W Esensja dostępne jest nowe oryginalne urządzenie ALMA HARMONY z dwoma głowicami NIR,  wykorzystywanymi do termoliftingu na twarz i ciało.

Wskazania

 • Osoby z wiotką skórą
 • Osoby z luźną skórą ramion i ud oraz nad kolanami
 • Osoby chcące odmłodzić dłonie

Efekty

 • Poprawi się kondycja zwiotczałej skóry
 • Skóra wyraźnie się zagęści
 • Skóra pogrubi się i ujędrni
Cennik
Alma Termolifting NIR Biust 60 minut - 350,00 PLN
Alma Termolifting NIR Brzuch 90 minut - 550,00 PLN
Alma Termolifting NIR Dekolt 45 minut - 350,00 PLN
Alma Termolifting NIR Dłonie 30 minut - 280,00 PLN
Alma Termolifting NIR Pośladki 60 minut - 450,00 PLN
Alma Termolifting NIR Ramiona 75 minut - 450,00 PLN
Alma Termolifting NIR Szyja 30 minut - 350,00 PLN
Alma Termolifting NIR Szyja + Dekolt 75 minut - 600,00 PLN
Alma Termolifting NIR Uda Wewnętrzna strona - 75 minut - 450,00 PLN

SONO QUEEN HIFU

shutterstock_595101689_Easy-Resize.com

SonoQueen HIFU to niewiarygodnie skuteczny high-tech medycyny estetycznej. Nazywana Królową liftingu jest prawdziwie królewskim odmładzającym dotykiem, zamkniętym w formie szybkiego, komfortowego i bezbolesnego zabiegu na twarz i ciało. Przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn w każdym wieku. Szczególnie poleca się go osobom z opadającym owalem twarzy, zanikiem linii żuchwy, podwójnym podbródkiem, bruzdami nosowo-wargowymi, opadającymi kącikami ust.

Zabieg daje natychmiastowe efekty, które narastają w czasie. Wykonuje się go w serii 1 ewentualnie 2 zabiegi w roku. Pierwsze efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu i utrzymują się nawet kilka lat. Bezpośrednio po wizycie można wrócić do codziennych obowiązków.

SonoQueen to nowa era uzyskiwania efektu wielowymiarowego, trwałego napięcia i wygładzenia skóry, zarówno twarzy, jak i ciała. To zabieg, który daje niesamowite rezultaty – bez inwazyjnych operacji, efektów ubocznych i żmudnej rekonwalescencji.W Esensja dostępne jest oryginalne, nowe urządzenie SONO QUEEN HIFU. 

SonoQueen posiada specjalną, ultraprecyzyjną głowicę dedykowaną na okolice oczu, która pozwala na zredukowanie kurzych łapek, czy problemu opadających powiek. Liftinguje także wiotką skórą ciała, np.: pelikany, opadające pośladki i luźną skórą brzucha.

Pracujemy głowicą na wybranych obszarach twarzy lub ciała. Głowica ma za zadanie pobudzić do pracy włókna kolagenowe w głębokich warstwach skóry za pomocą ultradźwięków wysokiej częstotliwości. Precyzyjna i skoncentrowana wiązka pozwala dotrzeć aż do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, co daje wielowymiarowe ujędrnienie, uniesienie konturów twarzy i wymodelowanie ciała. Kondycja skóry właściwej i naskórka jest mocno zależna od warstwy powięzi mięśniowej, która w pewnym sensie jest jej rusztowaniem. Ultradźwięki stymulują i regenerują zwiotczałe włókna kolagenowe na wszystkich głębokościach skóry, a tym samym poprawiają na jej napięcie i gęstość w widoczny sposób. Proces przebudowy i lifting odbywa się wewnątrz Twojej skóry, dzięki temu natychmiast powracasz do swoich codziennych zajęć, a resztę pracy nad młodym wyglądem pozostawiasz już jej – Twojej skórze.

Wskazania

 • Osoby z wiotką skórą twarzy i ciała
 • Osoby, które chcą ujędrnić ciało, np. ramiona – pelikany, brzuch, uda, pośladki, dekolt)
 • Osoby chcące wysmuklić ciało

Efekty

 • Natychmiastowy lifting skóry twarzy i ujędrnianie ciała
 • Ujędrnienie skóry w okolicy ramion
 • Uniesienie i ujędrnienie pośladków
 • Lifting wiotkiej skóry na brzuchu
 • Wygładzenie skóry w okolicach ud i kolan
 • Spowolnienie procesu starzenia skóry
Cennik
Sonoqueen HIFU Brzuch 120 minut - 4500,00 - 6000,00 PLN
Sonoqueen HIFU Dekolt 40 minut - 3000,00 PLN
Sonoqueen HIFU Dłonie 50 minut - 1800,00 PLN
Sonoqueen HIFU Pośladki 120 minut - 5000,00 - 6000,00 PLN
Sonoqueen HIFU Ramiona 120 minut - 4000,00 PLN
Sonoqueen HIFU Szyja 50 minut - 1800,00 PLN

HOT PERFECT SLIM

shutterstock_599558231_Easy-Resize.com

Hot Perfect Slim to wyjątkowo skuteczna terapia, kształtująca i wyszczuplająca sylwetkę,wspomagająca walkę z cellulitem. Zmniejsza obwód ud, pośladków czy brzucha, co udowadniają pomiary dokonywane przed i po zabiegu, a rezultaty są widoczne nawet po pierwszym zabiegu !

Zabieg wykonujemy zazwyczaj co drugi, trzeci dzień. Natomiast w razie zwiększonej wrażliwości na zabieg i przy skórze wrażliwej, czas między zabiegami wydłuża się. Liczba wykonywanych serii to 2-3 razy w roku.

Wskazania

 • miejscowy depozyt tłuszczu/ tłuszcz depozytowy
 • zwiększenie właściwego odcienia oraz elastyczności skóry

Efekty

 • zmniejszenie grubości oraz gęstości tłuszczu podskórnego dzięki aktywacji procesu lipolizy
 • pomoc przy wygładzeniu skóry
 • zmniejszenie wymiarów obszarów problematycznych skóry
 • usunięcie miejscowych obrzęków
 • wzrost elastyczności skóry w miejscach problematycznych
Cennik
Hot Perfect Slim 1 zabieg 20 minut - 200,00 PLN

Odetchnij, zrelaksuj się i pozwól nam zadbać o Twoje naturalne piękno...