Esensja Aestetic Clinic & SPA

Opalanie Natryskowe

Najbardziej popularny dotąd sposób osiągania efektu zbrązowienia skóry – ekspozycja na promieniowanie UV- okazał się być bardzo niebezpieczny dla wyglądu i zdrowia skóry. Dziś wiemy, że osiągnięcie efektu widocznej opalenizny w sposób tradycyjny na słońcu lub w solarium nie tylko wymaga więcej cierpliwości, ale oznacza także poważne zagrożenie dla zdrowia i wyglądu naszej skóry. Każdorazowa ekspozycja na słońce powoduje przyspieszone starzenie się skóry, może powodować podrażnienia, alergie, nieestetyczne przebarwienia oraz poważne nowotwory. Opalanie SunFX to zabieg przyjemny i niezwykle higieniczny- wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie SunFX za pomocą precyzyjnego urządzenia. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.

OPALANIE NATRYSKOWE SUNFX

shutterstock_436162195_Easy-Resize.com

Opalanie natryskowe SunFX to najzdrowsza i najbezpieczniejsza forma nadawania skórze pięknego odcienia!

To usługa odpowiednia dla wszystkich, także tych, którzy pragną cieszyć się zdrową opalenizną i źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami.

Sam zabieg opalania jest przyjemny i niezwykle higieniczny- wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie SunFX za pomocą precyzyjnego urządzenia. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.

Dla najlepszych i najtrwalszych efektów, przed wykonaniem zabiegu opalania zaleca się wykonanie peelingu, złuszczającego nadmiar zalegającego martwego naskórka. Opalenizna na przygotowanej w ten sposób skórze jest trwała oraz idealnie równomierna.

Aplikacja płynu brązującego trwa od 5-10 minut. I później można spokojnie założyć ubranie bez efektu brudzenia.

SunFX Pro Tower to najbardziej popularne urządzenie do opalania natryskowego na rynku!

To jedyny tak precyzyjny sprzęt gwarantujący piękną, naturalną i idealnie równomierną opaleniznę, bez ryzyka smug i zacieków.

Dzięki najnowszej technologii turbiny typu Pro, idealnie dopasowującego się węża elastycznego oraz precyzyjnego aplikatora z numerowaną regulacją przepływu, opalenizna rozprowadzana jest perfekcyjnie za pomocą delikatnej mgiełki. Funkcja suszenia zapewnia niezwykły komfort zabiegu i znacznie skraca jego czas, dzięki czemu już po 10 minutach można pochwalić się wspaniałą opalenizną.

Profesjonalizm i wysoka jakość urządzenia SunFX PRO TOWER została doceniona przez ekspertów na całym świecie.

 

Cennik
Opalanie natryskowe SunFX całego ciała aktywacja preparatu 5-8h - 80,00 PLN
Opalanie natryskowe SunFX całego ciała aktywacja preparatu 2-4 h - 120,00 PLN

Odetchnij, zrelaksuj się i pozwól nam zadbać o Twoje naturalne piękno...