Esensja jest również kobietą...

Od wielu lat pracujemy dla Państwa w profesjonalnym składzie. Oprócz lekarza medycyny nasz zespół zasila doświadczona grupa kosmetologów, wyszkolonych
w najlepszych, innowacyjnych metodykach i technologiach kosmetologii estetycznej. Zapewniamy holistyczną opiekę nad pacjentem, wykorzystując ogromny potencjał  niechirurgicznej medycyny estetycznej. Zespół pracuje wspólnie, oferując najskuteczniejsze wyniki leczenia i rezultaty przywracania, wzmacniania
i utrzymywania pięknego wyglądu w każdym wieku. Stosowane przez nas podejście do cyklicznego planowania zabiegów, ma niebagatelny wpływ nie tylko na na wygląd zewnętrzny zadowolonego pacjenta, ale na długotrwałe utrzymanie się efektów. Dzięki autorskim metodom i indywidualnemu podejściu, konsekwentnie osiągamy najlepsze rezultaty, sprytnie łącząc różne techniki, działające w synergii ze sobą.

Doświadczony, pełen pasji zespół

W Esensji łączymy pasję do kosmetologii z medycyną. Radość i satysfakcję czerpiemy wprost proporcjonalnie do rosnącej pewności siebie naszych klientów. To dzięki przełomowym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii pomagamy  pacjentom poczuć się  doskonale we własnej skórze.

Nie stosując żadnej magii, potrafimy wygładzić zmarszczki, poprawić teksturę i napięcie skóry oraz pomóc zatrzymać czas, zapobiegając widocznym oznakom starzenia się na twarzy, dłoniach, szyi i dekolcie, jak również zaoferować zabiegi , które  wyrzeźbią, ujędrnią i wymodelują ciało.

Innowacje, technologie i  doskonalenie wiedzy branżowej stanowią niezawodną drogę do sukcesu naszych pacjentów i Esensji. Nieustanne podnoszenie umiejętności, empatia, troska, bezpieczeństwo i dyskrecja to wartości, które są dla nas niezwykle ważne, ponieważ w naszej pracy liczy się  przede wszystkim zrozumienie potrzeb drugiego człowieka, który zaufał nam i powierzył najważniejszy skarb - oddał nam w  ręce - siebie.