Esensja Aestetic Clinic & SPA

Masaże

Terapia masażem ma długą historię w kulturach całego świata. Obecnie stosuje się wiele rodzajów masażu do rozmaitych celów związanych ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Masaż jest uważany za część medycyny komplementarnej i alternatywnej, opartej na tradycyjnych korzeniach. Pomaga ukoić duszę i ciało, łagodząc napięcia i likwidując zmęczenie.

Masaż Relaksacyjny

masaz ciala_Easy-Resize.com

Delikatny, odprężający masaż autorski, opracowany specjalne dla osób chcących szybko i skutecznie się odprężyć. Zastosowanie ciepłych olei w kompozycji z olejkami eterycznymi usunie stres, bezsenność, złagodzi bóle głowy i mięśni. Podniesie siły witalne organizmu i pozostawi ciało niezwykle lekkie, odprężone, a dzięki zastosowanym olejom odżywione i nawilżone. Jako opcję można wybrać masaż na oliwce lub na maśle Shea.

Cennik
Masaż Relaksacyjny na maśle Shea 60 minut - 130,00 PLN
Masaż Relaksacyjny na oliwce 50 minut - 100,00 PLN

Masaż Klasyczny

masaz klasyczny_Easy-Resize.com

Historia masażu klasycznego sięga niemal 3000 lat. Wszystko zaczęło się w Chinach, gdzie masaż klasyczny zaczęto wykonywać jako instynktowny sposób nie tylko na odprężenie, ale i różne dolegliwości. Jest to zestaw poszczególnych czynności manualnych, które oddziałują na skórę, tkankę podskórną, mięśnie i stawy. Masaż klasyczny działa także dobroczynnie na skórę: usuwa martwy naskórek, ułatwia jej oddychanie, przez co staje się ona jędrniejsza. Jako opcję można wybrać masaż na oliwce lub na maśle Shea.

Cennik
Masaż Klasyczny na maśle Shea 60 minut - 130,00 PLN
Masaż Klasyczny na oliwce 50 minut - 100,00 PLN

Masaż Głowy

masaz glowy_Easy-Resize.com

Elementy zaczerpnięte z orientalnych kultur, połączone z techniką ruchów klasycznych dostarczą głębokiego odprężenia, zredukują zmęczenie psychiczne i przywrócą uczucie wyciszenia. Może być łączony z innymi wybranymi masażami.

Cennik
Masaż Głowy 20 minut - 50,00 PLN

Masaż Pleców

masaz plecow_Easy-Resize.com

Zalecany wszystkim osobom prowadzącym stresujący tryb życia, cierpiącym na bóle pleców czy potrzebującym odrobiny odpoczynku i wyciszenia. Redukuje napięcie mięśni, działa przeciwbólowo, a także poprawia samopoczucie.

Cennik
Masaż Pleców 30 minut - 80,00 PLN

Odetchnij, zrelaksuj się i pozwól nam zadbać o Twoje naturalne piękno...