Esensja Aestetic Clinic & SPA

High-Tech

Alma Harmony NIR Termolifting

Dzięki technologii głębokiej podczerwieni Alma Harmony NIR (near infrared) – termolifting twarzy i ciała. Efekt liftingu bez skalpela powoduje, że włókna kolagenowe kurczą się a Twoja skóra napina się i spektakularnie odmładza. Efekt termiczny, zachodzący w dolnych warstwach skóry podczas termoliftingu NIR, powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, czego skutkiem jest gwałtowne skurczenie się ich do pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona, bardziej napięta i elastyczna. Poprawie ulega również jej struktura: zmarszczki zostają wygładzone, co widać już w trakcie zabiegu. Proces tworzenia się kolagenu następuje stopniowo, dlatego końcowy efekt odmłodzenia skóry następuje 3-6 miesięcy po zabiegu. Zabiegi można wykonywać przez cały rok, bez względu na porę roku.

Alma Harmony Dye-VL™

Alma Harmony Dye-VL™ z głowicą służącą do fotoodmładzania to błyskawiczne wyrównanie kolorytu skóry, naprężenie jej i odzyskanie jędrności.Wyraźne odświeżenie i przywrócenie witalnego, zdrowego wyglądu. Pośród terapii odmładzających ta terapia cieszy się szczególnie dużą popularnością wśród kobiet i mężczyzn. Szybkość przeprowadzenia zabiegu, spektakularne efekty i niska inwazyjność, a także duże bezpieczeństwo, praktycznie pozbawione ryzyka poparzeń oraz szybki powrót do normalnego trybu życia są bez wątpienia przyczynami niesłabnącej popularności zabiegu fotoodmładzania.

Dermapen 4.0

Najnowszej generacji Dermapen 4.0 jest urządzeniem medycznym, stosowanym przy problemach z zakresu medycyny estetycznej. Przy jego pomocy mamy możliwość wykonania zabiegów zarówno odmładzających jak i leczniczych na skórze głowy, twarzy, szyi, dekoltu, brzucha, pośladków, dłoni – praktycznie – kuracji mogą być poddane wszystkie partie ciała. To niewielkich rozmiarów urządzenie pozwala na przeprowadzanie zabiegów w najtrudniej dostępnych miejscach, takich jak okolice oczu czy ust oraz przy nosie. Dzięki opatentowanej technologii mikronakłuwania skóry możemy wykonać zabieg, który przyniesie optymalne efekty w krótkim czasie, nie wyłączając jednocześnie pacjenta z jego codziennych obowiązków. DERMAPEN™ dzięki zastosowaniu systemu pulsujących igieł, ułatwia przenikanie odżywczych i nawilżających koktajli do naskórka i skóry właściwej. To z kolei zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe podczas zabiegu mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu do naprawy poprzez produkcję kolagenu. Skóra zaczyna żyć nowym życiem.

Icoone Laser

ICOONE LASER® to połączenie najnowszej technologii masażu podciśnieniowego wykorzystującego pracę głowic zakończonych rolkami i jednocześnie energię lasera oraz światło LED. ICOONE Laser® to opatentowana technologia Roboderm®, która jest medycznym rozwiązaniem do nieinwazyjnego eliminowania tkanki tłuszczowej, jaki i skuteczną metoda modelowania ciała. Niezastąpiony jest także w walce z cellulitem, luźną skórą ramion, obrzękami limfatycznymi, bliznami pooperacyjnymi oraz innymi objawami upływu czasu. Jest nieodzownym uzupełnieniem zabiegów liposukcji, ale też świetnie sprawdza się przy masażu bolących pleców czy sztywności karku. Jego wszechstronność wykorzystywana jest do zabiegów na twarz i ciało. Jest idealny dla osób przed i po zabiegach chirurgicznych, kobiet po porodach, uprawiających sporty, żyjących intensywnie i poszukujących masażu, który zregeneruje ich ciało.

Accent Prime

Rewolucyjne urządzenie do modelowania twarzy i ciała. Accent Prime™ to najwyższej klasy platforma do usuwania tkanki tłuszczowej raz na zawsze. Wyposażona jest w unikatowe głowice do zadań specjalnych. Dają one możliwość wykonywania zaawansowanych zabiegów modelujących ciało, wyszczuplających, redukujących cellulit, poprawiających napięcie skóry twarzy i ciała. Urządzenie łączy najwyższą dostępną na rynku technologię RF (Fali radiowej unipolarnej) i US (Ultradźwięków) w modelowaniu twarzy i ciała. Opatentowana technologia zimnych ultradźwięków działa selektywnie na komórki tłuszczowe, nie naruszając otaczających ją tkanek. Wibracje zimnych ultradźwięków niszczą membranę komórek tłuszczowych, powodując ich stopniowy rozpad i uwolnienie zalegającego w nich tłuszczu. Accent Prime stosuje również technologię ciepłych ultradźwięków, które generują skompresowaną falę ultradźwiękową powodującą wysoki poziom kawitacji – niszczenie lokalnych depozytów tłuszczu temperaturą. Używając tej samej głowicy można pracować ciepłymi albo zimnymi ultradźwiękami. Możliwe jest też łączenie obu technik dla uzyskania najlepszych efektów.

SonoQueen HIFU

SonoQueen HIFU to niewiarygodnie skuteczny high-tech medycyny estetycznej. Nazywana Królową liftingu jest prawdziwie królewskim odmładzającym dotykiem, zamkniętym w formie szybkiego, komfortowego i bezbolesnego zabiegu na twarz i ciało. Przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn w każdym wieku. Szczególnie poleca się go osobom z opadającym owalem twarzy, zanikiem linii żuchwy, podwójnym podbródkiem, bruzdami nosowo-wargowymi, opadającymi kącikami ust. SonoQueen posiada specjalną, ultraprecyzyjną głowicę dedykowaną na okolice oczu, która pozwala na zredukowanie kurzych łapek, czy problemu opadających powiek. Liftinguje także wiotką skórą ciała, np.: pelikany, opadające pośladki i luźną skórą brzucha. Zabieg daje natychmiastowe efekty, które narastają w czasie. Wykonuje się go w serii 1 ewentualnie 2 zabiegi w roku. Pierwsze efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu i utrzymują się nawet kilka lat.

GENEO+

GENEO+ to wyjątkowa platforma, która umożliwia uzyskanie odmłodzonej, ujędrnionej i naturalnie wyglądającej skóry. Jest błyskawicznym zabiegiem pielęgnacyjnym zainspirowanym naturą. Wykorzystuje biologiczne mechanizmy organizmu dając szybki efekt. Łącząc w sobie klinicznie sprawdzone technologie, takie jak Oxygeneo i Ultrasound, oferując szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających. Każda technologia może być stosowana oddzielnie w formie zabiegu pielęgnacyjnego, zadziałać efektywnie i jednostopniowo na skórę, lub łącznie – w celu uzyskania pełnego efektu synergii i spektakularnego odżywienia i odmłodzenia. Zabiegi wykonywane przy pomocy urządzenia GeneO pozwalają na otwarcie „drzwi” do wnętrza naszej skóry, aby móc potem przy pomocy najlepszych produktów, wypełniaczy jak i laserów poprawić wygląd i kondycję nawet najbardziej zmęczonej twarzy.

Klapp Skinshooter

Skinshooter to najnowsze urządzenie firmy KLAPP Cosmetics do mezoterapii bezigłowej. To nowoczesne, nieinwazyjne i skuteczne rozwiązanie wykorzystywane w usuwaniu różnych niedoskonałościami skóry. Mezoterapia bezigłowa pozwala wprowadzić w skórę substancje aktywne na odpowiednią głębokość. Podczas zabiegu używana jest wraz z jednym z sześciu wysoko skoncentrowanych CLINICAL CARE SERUM. Skinshooter dociera do wnętrza skóry, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Równocześnie z mezoterapią możemy wykonać peeling kwasowy. Dzięki temu przygotujemy skórę do lepszego wchłaniania preparatów oraz zwiększając mikrocyrkulację, dokonujemy drenażu limfatycznego, zwiększamy ukrwienie i dotlenienie. Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting.

Darsonval

Jest to wyjątkowe urządzenie, które za pomocą fal prądu oddziałuje na zakończenia nerwowe naszej skóry oraz naczynia krwionośne. Zabieg darsonwalizacji uspokaja skórę po wszelkich zabiegach oczyszczających, które w inwazyjny sposób ingerują w jej strukturę. Wytwarzający się podczas zabiegu ozon dezynfekuje, a także odżywia skórę i poprawia przemianę materii na poziomie tkanek. Efekty zabiegu to przede wszystkim przyspieszenie leczenia i zasuszania stanów zapalnych, działanie bakteriobójcze, wspomaganie w absorpcji substancji leczniczych z użytych kosmetyków. Skóra po zabiegu wygląda świeżo i promiennie, jest dotleniona i pozbawiona niedoskonałości.

Odtechnij, zrelaksuj się i pozwól nam zadbać o Twoje naturalne piękno...