Esensja Aestetic Clinic & SPA

Dermapen® 4.0 – Mistrzostwo technologii.

Autor: Żaneta Kurcewiczówna

Ten wpis powstaje w szczególny dzień – Wigilię Nowego Roku. Za kilka godzin będziemy witać kolejny, przełomowy 2019 rok. Mamy to szczęście, że znajdujemy się w pięknym miejscu XXI wieku – w czasie gdzie słowo „niemożliwe” traci na znaczeniu, a ludzkie umiejętności i wynalazki konkurują z prawdziwymi cudami.

Nauka i Technologia rozwijają się z prędkością światła – na Zachodzie już trwają zapisy na pierwsze turystyczne podróże w kosmos, w laboratoriach na całym świecie buduje się roboty na wzór i podobieństwo człowieka oraz (a może przede wszystkim) trwają nieustanne poszukiwania

i badania w sztuce cofania czasu, a co za tym idzie – procesu starzenia. I chociaż fizyczny wehikuł czasu wciąż istnieje jedynie w sferze marzeń i planów – to w dziedzinie Medycyny Estetycznej  pojawiają się jego całkiem skuteczne odpowiedniki. Coraz bardziej zaawansowana technologia pozwala na cofnięcie kalendarza o kilka lub nawet kilkanaście lat, do momentu kiedy kondycja naszego ciała i skóry była u szczytu swoich możliwości.

I tak się akurat składa, że staliśmy się posiadaczami jednego z tych niezwykłych technologicznych urządzeń.

Przed Państwem wyjątkowe urządzenie pozwalające na uzyskanie fenomenalnych efektów w procesie regeneracji skóry i organizmu DERMAPEN 4.0

DERMAPEN™ dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Kontrolowana precyzja DERMAPEN™ pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury.

FAZA 1 – nieustanną stymulację produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

FAZA 2 – stymulację fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego

FAZA 3 – oprawa gęstości i elastyczności oraz odżywienia skóry

 

W czym DERMAPEN 4.0 jest lepszy od innych urządzeń?

DERMAPEN™ jest bardzo wszechstronnym narzędziem, dlatego zabiegi przy jego użyciu można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy. Dzięki niewielkim rozmiarom możliwe jest wykonywanie zabiegów z użyciem DERMAPEN™ na nawet najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu czy ust.

Mnogość wskazań terapeutycznych i znakomite efekty czynią z DERMAPEN™ narzędzie do zadań specjalnych. DERMAPEN™ jest pierwszą linia walki z oznakami fotostarzenia, wiotką skórą pozbawioną witalności, skórą skłonną do trądziku i bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, rozstępami i łysieniem.

 

Jak to działa?

DERMAPEN™ dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.

Czy to na pewno bezpieczne?

Oczywiście! Wymienne, jednorazowe kartridże wyposażone są w 16 molibdenowych igieł o grubości 33G. Igły nie zawierają chromu i niklu dzięki czemu zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Molibden uznawany jest za najbardziej zaawansowany materiał służący do produkcji narzędzi chirurgicznych. Dzięki jego zastosowaniu igły w urządzeniu DERMAPEN™ są niezwykle cienkie i wytrzymałe co znacznie poprawia komfort pacjenta podczas zabiegu.

Droga Klientko/Kliencie!​

Jeżeli dobrnęłaś/łeś aż tutaj – nie będę pisać nic więcej 🙂 Poniższe zdjęcia są najlepszym dowodem na to, że warto już dziś umówić się na wizytę w celu opracowania indywidualnej terapii tylko pod Twoje potrzeby!

I pamiętaj!

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia do frakcyjnego mikronakłuwania skóry DERMAPEN™ oferowany jest jedynie w autoryzowanych placówkach, w których personel jest specjalnie przeszkolony. Zabiegu nie wykonują przypadkowi kosmetolodzy! Tak wyszkolony zespół znajdziesz w naszej ESENSJI, ponieważ Twoje zdrowie i zadowolenie jest dla nas NAJWAŻNIEJSZE 🙂

Wasza Esensja

0 Comments