Opalaj się szybko, pięknie i BEZPIECZNIE!

Opalanie wiąże się z wieloma zagrożeniami, w tym z rakiem skóry. Niestety nie zdajemy sobie sprawy, że nawet gdy aplikujemy na siebie kremy z filtrem UV, opalanie nie jest pozbawione ryzyka. Na szczęście możesz je zmniejszyć do minimum i przyspieszyć całą procedurę opalania. W dzisiejszym wpisie podpowiem jak szybciej uzyskać opaleniznę i jakie środki ostrożności zachować, aby cały proces przebiegał bezpiecznie.

Czytaj dalej »

Skuteczne sposoby na cienie pod oczami.

Wiele czynników może powodować, że nasze oczy staną się nabrzmiałe i opuchnięte. Na szczęście istnieją sztuczki na ukrywanie i maskowanie opuchlizny, a także produkty i zabiegi mające na celu zniwelowanie tego problemu.

Czytaj dalej »

Dziewczyny lubią (zdrowy) brąz!

Jeśli nigdy nie zdarzyło Ci się odkrywać niemal nagiego tyłka przed nieznajomą, aby mogła spryskać całe ciało zimnym, brązowym płynem, nie martw się – nie jest to tak straszne, jak by mogło się wydawać. A do tego – jest to najlepszy sposób na uzyskanie zdrowej, pięknej opalenizny w ten zimowy i przyszły letni czas!

Czytaj dalej »
Poznaj aktualne promocje

Bądź z nami na bieżąco!

Popularne treści:

Subskrybuj nasz newsletter!

Żadnego spamu. Tylko wartościowe, ciekawe treści dotyczące urody, zdrowia i pielęgnacji, a także pierwszeństwo w nowych promocjach i konkursach!