Esensja Aestetic Clinic & SPA

Relaks i Odprężenie

Działanie masażu kosmetycznego jest bardzo korzystne dla skóry twarzy, szyi i dekoltu. Skóra zostaje oczyszczona ze zrogowaciałego naskórka, otwarte pory wydzielają zużyte produkty przemiany materii. Skóra zostaje pobudzona i odżywiona przez krew i limfę. Głównymi celami masażu jest pobudzenie, rozluźnienie i uspokojenie części masowanej, w tym przypadku twarzy, szyi i dekoltu. Masaż ma działanie profilaktyczne. Utrzymuje skórę i mięśnie w stanie elastyczności i jędrności. Masaż taki działa również relaksująco i odprężająco oraz pozwala pozbyć się zmartwień. Zabieg rozluźnia napięte mięśnie, zapewnia prawidłowy przepływ energii, uspokaja i wycisza, usuwa objawy stresu i niepokoju, likwiduje napięcie, bóle głowy i sztywnienie karku. Dlatego masaż kosmetyczny regeneruje naszą skórę, a także duszę.

ARKANA MASAŻ TWARZY SZYI I DEKOLTU

shutterstock_1170564940_Easy-Resize.com

Dzięki odpowiednio dobranym preparatom kosmetycznym masaż jest idealnym sposobem na odżywienie i nawilżenie skóry. Wzbogacamy ten zabieg – w zależności od potrzeb skóry – odpowiednimi kremami odżywczo-regenerującymi ze specjalnie dobranymi substancjami aktywnymi. Zabieg rozluźnia napięte mięśnie, zapewnia prawidłowy przepływ energii, uspokaja i wycisza, usuwa objawy stresu i niepokoju, likwiduje napięcie, bóle głowy i sztywnienie karku. Poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu działa, ujędrniająco na skórę twarzy. Zabieg ten sprawia, że zmarszczki się wygładzają. Masaż twarzy, szyi i dekoltu zalecany jest osobom, które żyją w ciągłym stresie i przemęczeniu.

Wskazania
  • Stres i napięcie zarówno fizyczne, jak i psychiczne
  • Zmarszczki
  • Tworzenie się fałdów skórnych
  • Zgromadzenie płynu tkankowego
Cennik
Masaż twarzy szyi i dekoltu na kremie Arkana 40 minut - 100,00 PLN

PEELING KAWITACYJNY Z MASAŻEM

shutterstock_216134449_Easy-Resize.com

Peeling kawitacyjny to bezpieczna alternatywa dla osób o wrażliwej, naczyniowej cerze. Głębokie oczyszczenie porów pozwala na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry, przygotowując ją do wprowadzenia substancji aktywnych. Peeling kawitacyjny to dużo skuteczniejsza metoda, niż powszechnie stosowane peelingi. Zapewnia wygładzenie i regenerację skóry, poprawia mikrokrążenie, ma działanie dezynfekujące. Oczyszczanie kawitacyjne powoduje skuteczne złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie młodszej warstwy skóry, wolnej od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych, a także pozostałości kosmetyków. Tak przygotowana skóra jest gotowa do lepszego wchłonięcia preparatów. Rezultatem oczyszczania jest gładka cera, a skóra staje się delikatna w dotyku.

Wskazania

  • Stres i zmęczenie
  • Potrzeba odżywienia skóry
  • Rozszerzone pory
  • Worki i cienie pod oczami
Cennik
Peeling Kawitacyjny z Masażem Twarzy, Szyi i Dekoltu Arkana 45 minut - 120,00 PLN

Odetchnij, zrelaksuj się i pozwól nam zadbać o Twoje naturalne piękno...