Esensja Aestetic Clinic & SPA

Bony Podarunkowe

Spraw wyjątkowy, ekskluzywny prezent Bliskiej Osobie, w postaci bonu podarunkowego na wybrany zabieg w Esensji. Niezależnie od płci, a także od okazji - vocher prezentowy będzie ze sobą niósł dużo radości, odprężenia i relaksu, przenosząc obdarowaną osobę na chwilę zmysłowego raju, a Tobie dając satysfakcję z podarowania prezentu, który bardzo długo się pamięta...

od 50 PLN

Masaże Relaksacyjne

Godzinny zabieg pomagający w uzyskaniu odprężenia i spokoju ducha. Odpowiednio przeprowadzony, pozwoli oczyścić umysł i ciało i przywróci harmonię oraz spokój wewnętrzny.

od 190 PLN

Masaż z Peelingiem i Rytuały

Kompleksowe zabiegi dla duszy i ciała. Peeling w połączeniu z masażem to delikatne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry. W zależności od wariantu - posiada dodatkowe właściwości doskonalące dla skóry. Pomaga uzyskać stan głębokiego odprężenia i harmonii.

od 100 PLN

Relaks i Odprężenie

Masaż twarzy z opcją połączenia go z peelingiem kawitacyjnym idealnie odżywi i oczyści skórę. Dzięki temu, że peeling kawitacyjny jest bardzo delikatny - nadaje się nawet dla cery wrażliwej.

270 PLN

Geneo

Błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny zainspirowany naturą. Umożliwia natychmiastowe uzyskanie odmłodzonej, ujędrnionej i naturalnie wyglądającej skóry.

300PLN

Icoone zabieg na twarz

Jest to nieinwazyjna metoda polecana dla osób pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga. Zabieg jest idealny do stosowania w miejscach trudno dostępnych i wymagających dużej delikatności.

250 PLN

Infuzja tlenowa

Nieinwazyjna metoda natychmiastowego odmładzania skóry poprzez wtłaczanie odpowiednio dobranych substancji aktywnych do jej głębokich warstw, bez potrzeby nakłuwania.

200 PLN

Arkana Hydrospheric Therapy

Zabieg dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom. To kompleksowa pielęgnacja dla cery szczególnie przesuszonej i odwodnionej. Piękny zapach, przyjemna konsystencja, a przede wszystkim szybko zauważalne i odczuwalne efekty.

200 PLN

Klapp CS III

3-stopniowa kuracja intensywnie nawilżająca i ujędrniająca skórę. W szczególności dzięki aktywności kolagenu zwiększa elastyczność i poprawia strukturę skóry, a także zmniejsza widoczność zmarszczek.

210 PLN

Klapp Hyaluronic

Efekt maksymalnego odmłodzenia i nawilżenia skóry. Zabieg zawiera kilkukrotnie aktywny kwas hialuronowy, który intensywnie nawilża w wyniku czego uzyskujemy gładką i promienną skórę.

240 PLN

Arkana Cannabis Therapy

Zainspirowana medycznymi odkryciami, naturalna w 100% bezpieczna kuracja naprawcza Cannabis Therapy MD opiera się na wyjątkowych składnikach aktywnych: Cebidiolu™, oleju konopnym i makowym. Dedykowana pielęgnacji skóry nawet ekstremalnie wrażliwej i z zaburzoną barierą ochronną, warunkuje jej naprawę aż na 3 poziomach. CBD Therapy MD dedykowana jest osobom o skórze nadreaktywnej, ekstremalnie wrażliwej i zestresowanej.

od 100 PLN

Bon Pieniężny

Nie wiesz na który z powyższych zabiegów się zdecydować? Zapraszamy do kupna bonu, który osoba obdarowana może dowolnie wykorzystać w ramach wykupionej kwoty.

Pozwól nam zadbać o Twoje naturalne piękno.