Esensja Aestetic Clinic & SPA

Odejmij mi lat! – nieinwazyjne i skuteczne zabiegi liftingu twarzy

Kojarzycie najpopularniejszą ostatnio aplikację – FaceApp – która na podstawie naszych obecnych zdjęć, potrafi błyskawicznie dzięki sprytnym algorytmom postarzyć nas o kilkadziesiąt lat? Efekty tej zabawy potrafią być lekko mówiąc… porażające.

Niestety – nie ma co ukrywać, że z biegiem lat obserwujemy na swojej twarzy zmiany, które niekoniecznie nas uszczęśliwiają. Zawsze będę powtarzać, że prawdziwe piękno kryje się wewnątrz – ale też jako kobieta rozumiem chęć zatrzymania czasu i uszczknięcia na swoją korzyść kilku dodatkowych lat. W takich przypadkach może nam pomóc chirurgia plastyczna bądź chirurgia kosmetyczna, która na szczęście w przeciwieństwie do tej pierwszej – oszczędza nam bólu i powikłań związanych z użyciem inwazyjnego skalpela.

Lifting twarzy to jeden z najpopularniejszych obecnie zabiegów w chirurgii kosmetycznej, którego celem jest nadanie twarzy młodzieńczego wyglądu. Kształtuje on rysy twarzy – naprężając luźną, wiszącą skórę wokół linii szczęki, usuwając głębokie zmarszczki wokół ust, nosa i oczu oraz usuwając nadmiar wiszącej skóry pod brodą i w okolicy szyi.

Czy muszę pójść „pod nóż” ?

Operacja liftingu twarzy jest często wykonywana jako zabieg chirurgiczny w warunkach ambulatoryjnych. Może obejmować znieczulenie miejscowe i środki uspokajające lub znieczulenie ogólne. Zabieg zwykle trwa od 2 do 5 godzin, a osoba poddana zabiegowi raczej wraca do domu tego samego dnia. Niestety w przypadku wyboru tak inwazyjnej metody – istnieje ryzyko powikłań oraz w niektórych przypadkach długiej rekonwalescencji.

Na szczęście rozwój technologiczny działa na naszą korzyść i już dzisiaj możemy wykorzystywać metody nie wymagające użycia skalpela, a pozwalające uzyskać tak samo spektakularny efekt. Obecnie dostępne są rodzaje liftingu dające możliwość skutecznego i bezpiecznego ujędrnienia skóry oraz poprawienia owalu twarzy.

Królowa wśród Liftingu – Najlepsze efekty bez użycia skalpela!

Sono Queen

Sono Queen HIFU to niewiarygodnie skuteczny high-tech medycyny estetycznej. Nazywana Królową liftingu jest prawdziwie królewskim odmładzającym dotykiem, zamkniętym w formie szybkiego, komfortowego i bezbolesnego zabiegu na twarz i ciało. Przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn w każdym wieku. Szczególnie poleca się go osobom z opadającym owalem twarzy, zanikiem linii żuchwy, podwójnym podbródkiem, bruzdami nosowo-wargowymi, opadającymi kącikami ust. Sono Queen posiada specjalną, ultraprecyzyjną głowicę dedykowaną na okolice oczu, która pozwala na zredukowanie kurzych łapek, czy problemu opadających powiek. Liftinguje także wiotką skórą ciała, np.: pelikany, opadające pośladki i luźną skórą brzucha.

Zabieg daje natychmiastowe efekty, które narastają w czasie. Wykonuje się go w serii 1 ewentualnie 2 zabiegi w roku. Pierwsze efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu i utrzymują się nawet kilka lat. Bezpośrednio po wizycie można wrócić do codziennych obowiązków.
SonoQueen to nowa era uzyskiwania efektu wielowymiarowego, trwałego napięcia i wygładzenia skóry, zarówno twarzy, jak i ciała. To zabieg, który daje niesamowite rezultaty – bez inwazyjnych operacji, efektów ubocznych i żmudnej rekonwalescencji. W Esensji dostępne jest oryginalne, nowe urządzenie.

Niestety w przypadku tego zabiegu na rynku BARDZO często pojawiają się podróbki. Gabinety estetyczne używają nieautoryzowanych maszyn i przypisują sobie nazwę HIFU bez pozwolenia producenta. Takie zabiegi są znacznie tańsze, ale razem z niską ceną kroczy diametralnie niska skuteczność zabiegu.

Ważna w wykonywaniu tego zabiegu jest również UCZCIWOŚĆ kosmetologa. W zależności od ilości „wstrzyknięć” igiełek w wybraną partię – ceny mogą być niższe. Ale pamiętajcie – im mniej impulsów użytych przy zabiegu (które powodują niższą cenę) tym gorszy efekt. A nieuczciwy kosmetolog nie przyzna się, że zrobił zabieg „po łebkach”.

Czasami warto zorientować się czy gabinet w którym wykonuje się zabieg posiada wszelkie uprawnienia i atesty producenta. Oraz dopytać o ilość impulsów i ich zagęszczenie.

Nie ukrywam, że jest to zabieg kosztowny i niezależnie od wyboru gabinetu trzeba wydać na niego od kilkuset do kilku tysięcy złotych. A po co wydawać te kilkaset złotych na coś co nigdy nie przyniesie wymarzonego efektu? Może lepiej trochę „pozbierać” lub wziąć zabieg w Medi Ratach, ale być pewnym, że są to dobrze zainwestowane w siebie pieniądze?

RHONDA ALLISON

Fitness dla twarzy

Jest to szybki lifting twarzy połączony z wysokim nawilżeniem. Polecany do skór o dużej ilości zmarszczek grawitacyjnych i mimicznych. Doskonały do szybkiego podniesienia owalu twarzy. Aminopeptydy długo utrzymują stan liftingu. Podnosi owal twarzy. Aminopeptydy długo utrzymują stan liftingu. Fitness dla skóry polecany jest przede wszystkim jako zabieg „przed wielkim wyjściem”, gdy skóra potrzebuje wyjątkowego napięcia i długotrwałego efektu.

Złuszczające enzymy Rhonda Allison polecamy wykonywać jesienią i wiosną. To zabiegi całkowicie bezpieczne, nieagresywne, nie dające efektów ubocznych, gwarantujące efekty działania. W Esensji przed każdym zabiegiem prowadzony jest wywiad z pacjentem. Omawiany jest przebieg zabiegu, jego działanie i skutki, częstotliwość zabiegów oraz pielęgnacja domowa. Zabiegi dobieramy indywidualnie w zależności od problemów skórnych.

PQ AGE

Innowacyjny peeling liftingujący do regeneracji skóry. To nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, dający efekt podobny do mezoterapii. Gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu. Doskonale poprawia napięcie wiotkiej skóry oraz redukuje przebarwienia w obrębie twarzy i ciała jak również w przypadku blizn różnego pochodzenia oraz trądziku i blizn po trądziku. Bardzo dobre efekty można uzyskać stosując go na rozstępy. Przedostaje się do najgłębszych warstw skóry.

PQ AGE to doskonała propozycja dla osób, które poszukują szybkich, nieinwazyjnych i bezbolesnych technik odmładzająco – liftingujących.

W Esensji przed każdym zabiegiem prowadzony jest wywiad z pacjentem. Omawiany jest przebieg zabiegu, jego działanie i skutki, częstotliwość zabiegów oraz pielęgnacja domowa. Zabiegi dobieramy indywidualnie w zależności od problemów skórnych.

W zależności od stanu skóry i oczekiwanego efektu zabieg powinien być powtarzany co 14 – 21 dni. Zalecana seria około 4-5 zabiegów. Następnie raz na kwartał w celu utrwalenia. Już po jednym zabiegu skóra staje się wyraźnie napięta, nawilżona, rozjaśniona, odświeżona i gładka w dotyku. Wykonywany jako seria terapeutyczna gwarantuje głęboką odnowę, odmłodzenie i silną rewitalizację, stąd PQ Age – nazywany jest “nową skórą”.

Jak widzicie dostępnych jest kilka bezpiecznych i nieinwazyjnych alternatyw dla chirurgicznego skalpela. W Esensji szczycimy się najwyższą jakością wykonywanych usług i nie mamy żadnych tajemnic przed naszymi Klientami.

Jeszcze raz przypominam, że w przypadku wyboru SONO QUEEN – bardzo ważne jest upewnienie się co do jakości i certyfikatów wykonywanej usługi. Wysoka cena tego zabiegu nie wzięła się z przypadku i szukanie tanich alternatyw w najlepszym wypadku skończy się brakiem efektów, a w najgorszym – nawet trwałym uszczerbkiem na zdrowiu.

Życzę Wam cudownego tygodnia i do „poczytania” za tydzień 🙂

Wasza Esensja.

0 Comments